Bridgestone poszerza serię opon Potenza o model Adrenalin RE002

Bridgestone rozszerzył ofertę produktową opon sportowych klasy premium Potenza, wprowadzając model Adrenalin RE002. Opony Adrenalin mają charakter czysto sportowy i oferują entuzjastom motoryzacji bardziej ekscytującą sportową jazdę na co dzień.

Tomio Fukuzumi, Dyrektor ds. Opon Osobowych w Bridgestone Europe, wyjaśnia: „ Dzięki rozszerzeniu oferty o nowe opony Potenza Adrenalin RE002 wierzymy, że będziemy w stanie przyciągnąć nowych klientów . W przypadku nowej opony jesteśmy zorientowani na entuzjastów motoryzacji, którzy uwielbiają sportowe wrażenia i poszukują alternatywy dla opon standardowych .”

Opona Bridgestone Adrenalin RE002

Czysty sport

Seria opon sportowych klasy premium Bridgestone Potenza S001 pozostaje flagowym produktem przeznaczonym dla luksusowych samochodów o wysokich osiągach. Przeznaczona zarówno na rynek części oryginalnych, jak i zamiennych, seria S001 zapewnia doskonale wyniki na mokrych powierzchniach.

Potenza Adrenalin RE002 to z kolei opony czysto sportowe przeznaczone na rynek wtórny, które osiągają rewelacyjne wyniki szczególnie na suchych nawierzchniach. Główne założenie: niezależnie od tego, czy kierowca posiada tuningowany samochód, dwuosobowy roadster lub standardowy sedan, opony Adrenalin gwarantują ekscytującą codzienną jazdę, ostre jak brzytwa reakcje układu kierowniczego i precyzyjne manewry w przestrzeni miejskiej.

Przeznaczone do suchych nawierzchni, bezpieczne na mokrych

Dla zapewnienia kontroli na suchej nawierzchni i czystej przyjemności z prowadzenia, wzór bieżnika wyposażono w duże, sztywne klocki zewnętrzne z trójwymiarowym połączeniem między barkiem a sąsiednim żebrem, co zapewnia doskonałe prowadzenie w zakrętach. Wydajność w zakresie przyczepności i sportowych manewrów zwiększono dzięki szerokiej strukturze żeber z rowkowaną krawędzią i falistym żebrem centralnym.

Opony Adrenalin są przeznaczone do jazdy przede wszystkim na suchych nawierzchniach, jednocześnie zapewniając kierowcom bezpieczeństwo w mokrych warunkach, co jest istotne szczególnie w europejskim klimacie. W tym celu firma Bridgestone zastosowała nową „pulsującą” technologię rowka i deflektora: rozbija warstwę wody i odprowadza ją spod powierzchni opony, zwiększając odporność na hydroplaning .

Adrenalin pasuje do swej roli. Ten żywiołowy, asymetryczny wzór przykuwa uwagę entuzjastów, a wysoce widoczne tłoczenie ściany bocznej dodaje sportowego kopa.

Nowy model Potenza RE002 Adrenalin jest dostępny od stycznia 2012 roku w rozmiarach 15-18'', w seriach 60-40.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj