Aktualności, promocje...

Letnia promocja Kumho Tire

Zbliża się wiosna, a wraz z nią czas wymiany opon! Kup komplet opon Kumho Tire w rozmiarze 17" lub większym, wraz z usługą montażu, a otrzymasz e-voucher o wartości 100 zł!

 Letnia promocja Kumho Tire

1. Kup komplet opon letnich lub całorocznych Kumho Tire w rozmiarze 17" lub większym razem z usługą montażu w serwisie Point S UNIGUM i zachowaj dowód zakupu.

2. Prześlij skan dowodu zakupu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz dane do rejestracji na platormie https://kumho.openbenefit.pl

4. Po zarejestrowaniu otrzymasz e-voucher o kwocie 100 zł!

Czas trwania promocji: 1.03.2024 – 31.05.2024 lub do wyczerpania nagród. Regulamin promocji dostępny pod adresem https://kumho.openbenefit.pl

Kumho opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych